1 / 1
Слика на Kingston SDXC Canvas Go мемориска картичка! Плус, 64 GB, 170 MB / s, UHS-I, U3

Kingston SDXC Canvas Go мемориска картичка! Плус, 64 GB, 170 MB / s, UHS-I, U3

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,230 MKD.
1,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,008 MKD.
Заштеди 40 MKD.
-4%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Мемориската картичка е мал електронски уред со висок капацитет за складирање податоци. Во конкретниот случај, станува збор за SDXC картичка погодна за акциони камери или камери. -капацитет 64 GB - тип SDXC картичка -Читајте и пишувајте брзини до 170/70 MB / s -брзина класа Класа 10 UHS-I Главните предности на картичката Платно Оди! Плус поддржува снимање видеа во Full HD и 4K квалитет или ви овозможува да фотографирате без проблеми, исто така со квалитет од прва класа. Картичката е исто така многу издржлива. Клучни својства Мемориска картичка од 64 GB. Брзина на читање до 170 MB / s и брзина на пишување до 70 MB / s. Класа 10, UHS-I, U3, V30. Димензии 24 x 32 x 2.1 mm.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Класа на брзина:
Класа 10, UHS-I Класа 1, Класа на брзина:
Час и видеа:
V30
UHS класа::
U3
Код на производителот:
SDG3/64GB
Код:
SDG3/64GB
Производител:
Кингстон, Кингстон
Отпорност на вода:
По
Веб-страница на производителот:
Kingston.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
740617301397
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Kingston SDXC Canvas Go мемориска картичка! Плус, 64 GB, 170 MB / s, UHS-I, U3
1,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ