1 / 3
Foto e Kamerë e makinës Sencor SCR 4200, e zezë
Foto e Kamerë e makinës Sencor SCR 4200, e zezë
Foto e Kamerë e makinës Sencor SCR 4200, e zezë

Kamerë e makinës Sencor SCR 4200, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
79.27 €
69.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 58.93 €
Ju kurseni 9.73 €
-12%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kamerë makine me rezolucion deri në Full HD (30 korniza për sekondë). Ka një ekran LCD 3 " dhe siguron një kënd shikimi prej 170 °. Është e pajisur me një senzor G dhe një zbulues lëvizjesh. Kamera ka një mikrofron të integruar. Karta e memories MicroSD (min. Class 4, max. 32 GB) përdoret për regjistrim. Ndërfaqja mini USB përdoret për t'u kyçur / lidhur me një kompjuter. Bateria e integruar 180 mAh Li-ion kujdeset për qëndrueshmërinë. Kamera mund të karikohet nga një përshtatës i makinës USB 5V. As përshtatësi as karta nuk përfshihen.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Mini USB
Incizues zëri:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Full HD:
Fotografi digjitale:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Formati i kompresimit të videove:
MP4
Mundësi parkimi:
Incizime:
Senzor G:
Detektim të lëviizjes:
Kodi:
8590669272372
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Përmasat mm:
89 x 54 x 34
Pesha g:
58
Diagonalja e panelit LCD:
3
Shtrirja maksimale °:
170
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
32
Lansuar më:
28. 3. 2019
Modalitet 169:
Prodhuesi:
Sencor
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669272372
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë e makinës Sencor SCR 4200, e zezë
69.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo