1 / 2
Foto e Kabllo PremiumCord USB AB
Foto e Kabllo PremiumCord USB AB

Kabllo PremiumCord USB AB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 415 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Portat moderne të USB-së janë interface-t më të përdorura në ditët e sotme. Aplikimi i tyre ndryshon duke filluar nga lidhjet e pajisjeve të ndryshme me pjesë të ndryshme periferike. Njëra nga këto kabllo është edhe kablloja USB AB e cila mund të përdoret për lloje të ndryshme të pajisjeve, si p.sh. kamera digjitale.
Lansuar:
13 Gusht 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
Gjatësia [m]:
5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Mini USB, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Mini USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220004958
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord USB AB
490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo