1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord jack 3.5mm 4pin, M / F, 2m, iPad, iPhone, iPod

Kabllo PremiumCord jack 3.5mm 4pin, M / F, 2m, iPad, iPhone, iPod

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6.34 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.37 €

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
28 qershor 2024 - 29 qershor 2024
Maqedoni, të tjera
29 qershor 2024 - 01 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo e zgjerimit PremiumCord me lidhësa M / F, e cila është projektuar për paisjet e Apple si: iPhone, iPad dhe iPod. Gjatësia e kabllos është dy metra.
Lansuar:
2. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, altoparlant, tablet
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Kodi:
Kjack4mf2
Gjatësia m:
2
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220020460
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord jack 3.5mm 4pin, M / F, 2m, iPad, iPhone, iPod
6.34 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo