Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-5%
-5%

HDMI switch PremiumCord 5:1, me telekomandë dhe karikues

2,290 MKD. 2,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

USB Hub PremiumCord USB 3.1 Type-C në VGA + 3x USB 3.0

1,590 MKD. 1,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%
-7%
-4%

Kabllo PremiumCord USB - 2x RS 232

2,690 MKD. 2,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%

Zgjerues i WiFi PremiumCord HDMI, 30m distancë

16,690 MKD. 17,421 MKD.
Përfshirë TVSH
-7%

Kabllo Club3D DisplayPort 1.4 HBR3, 4m

2,990 MKD. 3,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%
-4%

Kabllo PremiumCord HDMI me rezolucion 4K @ 60Hz, 7m

3,090 MKD. 3,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-16%

Thunderbolt Adapter 3 për Apple

3,890 MKD. 4,590 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%
-11%
-9%
-8%