1 / 1
Слика на Roadstar HIF Грамофон -1850TUMPK

Roadstar HIF Грамофон -1850TUMPK

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
310.26 €
294.01 €
со ДДВ Без ДДВ 249.16 €
Заштеди 16.25 €
-5%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
18 јули 2024 - 19 јули 2024
Македонија, други
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Стилски ретро грамофон од Roadstar, кој е еден од ретките брендови специјализиран за производство на ретро грамофони. HIF-1850TUMPK има прекрасен гроздобер дизајн и може да украси секоја просторија. Грамофонот репродуцира CDA / CD-R / CD-RW и MP3. USB конекција е можна однапред. Можете да ги користите функциите напред / назад, случајна песна, песна / ЦД повторување и програмирање. Тјунерот е аналоген FM / MW и може да се ракува рачно. Покрај тоа, грамофонот вклучува и механизам за касети. Можна е контрола на грамофон на дигиталниот LCD екран. Грамофонот има моќност од 35 W. Може да свири грамофони со брзина од 33/45 и 78 вртежи во минута, што обезбедува репродукција на постарите и поновите плочи. Можете да ги користите USB-портата и Aux-in портата од опремата за конектор. Тежината на грамофонот е 6,95 кг, а димензиите се 370 x 370 x 710 mm, а аголот е со димензии 287 x 530 mm.
Пеша [кг]:
6,95
Звучници:
По
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Влез/излез::
Излез за слушалки, USB
Код на производителот:
7621800031600
Код:
HIF-1850TUMPK
Лансиран:
13 јули 2016 година
Боја:
Кафеав
Влезни и излезни порти:
Приклучок за слушалки, USB, Излез за слушалки, USB...
Производител:
Roadstar, Roadstar
Брзина на ротација [вртежи во минута]:
33, 45, 78
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7621800031600
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Roadstar HIF Грамофон -1850TUMPK
294.01 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ