1 / 4
Слика на Графичка таблета XP-PEN Deco 01 (v2)
Слика на Графичка таблета XP-PEN Deco 01 (v2)
Слика на Графичка таблета XP-PEN Deco 01 (v2)
Слика на Графичка таблета XP-PEN Deco 01 (v2)

Графичка таблета XP-PEN Deco 01 (v2)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
110.17 €
89.07 €
со ДДВ Без ДДВ 75.49 €
Заштеди 21.09 €
-19%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Станете креативни и направете ги вашите идеи да изгледаат реално со графичкиот таблет XP-PEN. Моделите Деко и Стар се прифатливи и секогаш можете да го изберете вистинскиот тен за вашите потреби. Од основна опрема за полесна употреба, до опремени модели што можете да ги користите за професионална креација. Главните предности на Deco 01 (v2) -Работна површина 10х6,25 ". -Обезбедува креативен работен простор за вашите идеи. -Точно пенкало без батерии со нивоа на чувствителност од 8192. -8 кратенки на тастатурата за брз пристап до функциите. Пенкало со висока резолуција Со до 8192 нивоа на чувствителност на притисок, ви дава зголемена точност и одлични перформанси во креирањето на најдобрите скици и линии. Нацртајте природно и непречено со прецизен игла без батерија. Кратенки на тастатура Искористете ги целосно сите можности. 8 кратенки на тастатурата ви ја олеснуваат работата и додаваат повеќе опции за прилагодување. Тие се на дофат на раката и ќе ви помогнат да ги снимате и изразувате идеите побрзо и полесно. Одлична компатибилност Таблетот е компатибилен со разни оперативни системи и популарни апликации. Можете да го користите со Windows 10/8/7 (32/64bit), Mac OS X 10.10 и понова верзија, па дури и да го поврзете со паметен телефон или таблет со Android 6.0 и понова верзија (изберете модели со OTG поддршка). Меѓу најпознатите апликации можеме да ги споменеме Adobe Photoshop, Illustrator, GIMP, Krita, Fire Alpaca, Blender и други. Клучни својства Графичкиот таблет XP-PEN Deco 01 (v2) нуди активна работна површина од 10 x 6,25 ". Користи пенкало чувствително на притисок со способност да снима 8192 нивоа на притисок и може да открие наклони на пенкалото до 60 степени и работна резолуција од 5080 lpi. Полесната работа овозможува поврзување на 8 кратенки на тастатурата преку USB.

Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
D01V2
Код:
D01V2
Лансиран:
20. 4. 2020
Ниво на притисок:
8192
Број на нивоа на притисок: :
8 192
Димензии на активна површина [mm]::
254 x 159
Производител:
XP-PEN, XP-PEN
Резолуција [LPI]:
5080, 5080
Точност [mm]:
Точност [mm]:, 0,01
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
654913036948
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Графичка таблета XP-PEN Deco 01 (v2)
89.07 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ