Furnizues energjie Mars Gaming MPB1000PSI, 1000W, modular, 80Plus Gold
Vlerëso
Kodi:
11,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9,822 MKD.
Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex
Me GjirafaFLEX përfitoni:
- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja
- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim
- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë
*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.
Transporti
Koha e arritjes së produktit Shkup
08 qershor 2026 - 09 qershor 2026
Maqedoni, të tjera
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Furnizimi me rrymë Mars Gaming MPB1000PSI 1000W është zgjidhje e fuqishme dhe e besueshme për PC gaming dhe konfigurime të avancuara. Dizajni plotësisht modular e bën menaxhimin e kabllove shumë më të lehtë, duke ndihmuar në ndërtim më të pastër dhe qarkullim më të mirë të ajrit brenda kasës. Certifikimi 80Plus Gold siguron efikasitet të lartë energjetik, që do të thotë më pak humbje nxehtësie dhe konsum më të ulët. Ventilatori 14 cm me teknologjinë AI2-RPM punon në mënyrë inteligjente për të ulur zhurmën, duke rregulluar shpejtësinë sipas ngarkesës. Me standardet moderne ATX 3.1 dhe PCIe 5.1, kjo pajisje është e gatshme për kartat grafike dhe komponentët më të rinj, ndërsa garancia 10-vjeçare ofron siguri afatgjatë në përdorim.
Diametri i ventilatorit:
140 mm
Fuqia:
1000W
Lloji i ftohjes :
Aktive - me ventilator
SATA:
6
PCI-E 8-pin (6+2):
2
Molex:
3
Certifikata e efikasitetit:
80 Plus Gold
Gjerësia [mm]:
150 mm
Brendi:
Aerocool
EAN:
0
0 Vlerësime
Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe