1 / 4
E shitur
Foto e Filtër polarizues 82 mm Starblitz për kamerë
Foto e Filtër polarizues 82 mm Starblitz për kamerë
Foto e Filtër polarizues 82 mm Starblitz për kamerë
Foto e Filtër polarizues 82 mm Starblitz për kamerë

Filtër polarizues 82 mm Starblitz për kamerë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,512 MKD.
2,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,025 MKD.
Ju kurseni 122 MKD.
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Filtri polarizues Starblitz është një shoqërues i dobishëm për kapjen e fotografive me cilësi të lartë nga fotografë entuziastë dhe ata që e duan fotografinë. Filtri mbron kamerën tuaj dhe filtron ne mënyrë te mençur reflektimet jo-metalike si nga sipërfaqja e ujit, lëkura e yndyrosur apo xhami. Duke përdorur këtë filtër ju mund ta errësoni qiellin dhe të bëni që retë e bardha të duken më bukur ose të ndryshoni ngjyrën atmosferike sipas preferencës. Në praktikë ju mund ta përdorni filtrin edhe me filtra të tjerë sipas dëshirës. Fuqia e efektit të filtrit manipulohet lehtë dhe thjesht me një rrotullim të tij deri në arritjen e efektit të dëshirueshëm. Ky filtër përdoret për kamera digjitale ose profesionale DSLR dhe ka diametër 82 mm.
Kodi i prodhuesit:
SFICPL82
Lansuar:
3 Gusht 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Filtër
Prodhuesi:
Starblitz
Diametër [mm]:
82 mm
EAN:
3760173040605
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Filtër polarizues 82 mm Starblitz për kamerë
2,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo