1 / 4
Продадено
Слика на Дуксер Warhammer 40k - Вселенски маринци (L)
Слика на Дуксер Warhammer 40k - Вселенски маринци (L)
Слика на Дуксер Warhammer 40k - Вселенски маринци (L)
Слика на Дуксер Warhammer 40k - Вселенски маринци (L)

Дуксер Warhammer 40k - Вселенски маринци (L)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.98 €
43.73 €
со ДДВ Без ДДВ 37.06 €
Заштеди 3.25 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Дуксер
Материјали:
Полиестер
Капацитети:
L
Код:
8718526278842
Лансиран:
7. 3. 2021
Од серијата:
Warhammer 40.000
Производител:
Дифузен
Веб-страница на производителот:
Difuzed.com
Боја:
Сина
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дуксер Warhammer 40k - Вселенски маринци (L)
43.73 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ