1 / 6
Foto e Mbajtëse Stell SHO 7600 SLIM për TV
Foto e Mbajtëse Stell SHO 7600 SLIM për TV
Foto e Mbajtëse Stell SHO 7600 SLIM për TV
Foto e Mbajtëse Stell SHO 7600 SLIM për TV
Foto e Mbajtëse Stell SHO 7600 SLIM për TV
Foto e Mbajtëse Stell SHO 7600 SLIM për TV

Mbajtëse Stell SHO 7600 SLIM për TV

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
63.06 €
54.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.57 €
Ju kurseni 8.11 €
-13%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mbajtës televiziori STEEL për instalim të shpejtë, të lehtë dhe të sigurt të televizorit në mur. Ky është një mbajtës shumë praktik për përdorim me televizorë 23 " deri në 70 " me një peshë maksimale prej 40 kg. Mbajtësi është i pajisur me një sistem praktik të pozicionimit, kështu që lehtë mund të vendosni televizorin tuaj sipas nevojës. Gjithashtu, ai ka mbështetje VESA 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300 dhe 400 x 400.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Rrotullimi:
Kapaciteti maksimal [kg]:
40
Largësia maksimale prej murit [cm]:
28.2
Lloji i mbajtëses:
Për mur
Data e lansimit:
10. 5. 2019
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669263004
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse Stell SHO 7600 SLIM për TV
54.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo