1 / 4
Продадено
Слика на Држач за телевизор Stell SHO 1005 за 40 "- 70"
Слика на Држач за телевизор Stell SHO 1005 за 40 "- 70"
Слика на Држач за телевизор Stell SHO 1005 за 40 "- 70"
Слика на Држач за телевизор Stell SHO 1005 за 40 "- 70"

Држач за телевизор Stell SHO 1005 за 40 "- 70"

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
123.15 €
116.66 €
со ДДВ Без ДДВ 98.86 €
Заштеди 6.49 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
8590669083862
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Ширина [мм]:
815
Максимален капацитет [кг]:
80
Максимална дијагонала на екранот [инчи]:
70
Минимална дијагонала на екранот [инчи]:
40
Максимално растојание од wallидот [см]:
66,5
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400
Мобилен:
По
Ротација:
По
За рака:
По
Производител:
Позиција
Висина [mm]:
510
Дебелина [mm]:
115
Носители за:
TV
Тип на држач:
Мурал
EAN:
8590669083862
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за телевизор Stell SHO 1005 за 40 "- 70"
116.66 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ