1 / 20
E shitur
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker

Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
39.11 €
32.26 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.34 €
Ju kurseni 6.86 €
-18%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mbajtësi për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker është zgjidhje e përsosur për lojtarët të cilët duan të kenë rehati, reagim dhe saktësi nga mausi i lojërave. Ky mbajtës paarandalon ngatërrimin e kabllos së mausit. Me një dizajn që ofron qëndrueshmëri të patejkalueshme, stabilitet dhe lëvizje të lehtë Cougar Bungee Bunker është një ndër investimet më të mira që një lojtar mund të bëjë. Ka cilësi të lartë, peshë të lehtë prej vetëm 85 g dhe një dizajn kompakt. Dimensionet e tij janë 110 x 70 x 115 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
3MMB1XXB.0001
Kodi:
3MMB1XXB.0001
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Për lojëra:
Përmasat:
110mm x 70mm x 115mm
Prodhuesi:
Cougar, Cougar
ProGaming:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4715302447724
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
32.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo