Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-9%

Detektor i vibrimit iGET SECURITY P10

1,090 MKD. 1,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Sensor i lëvizjes iQtech SmartLife MS03, Wi-Fi

2,590 MKD. 2,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Senzor i përmbytjes iQtech SmartLife WL02, Wi-Fi

3,790 MKD. 3,990 MKD.
Përfshirë TVSH
New Product

Sensor i lëvizjeve Evolveo Sonix

2,590 MKD.
Përfshirë TVSH
-9%

Detektor i ujit iGET SECURITY P9

1,090 MKD. 1,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-9%

Detektor për dyer dhe dritare iGET SECURITY P8, me alarm

1,090 MKD. 1,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Sensor i lëvizjes TP-Link Tapo T100, 5m, për H100

1,890 MKD. 1,990 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%
-5%

Sensor i lëvizjes Eufy Motion, i bardhë

4,190 MKD. 4,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-12%

Monitor smart për pishinë ONDILO ICO, WiFi + Bluetooth

32,790 MKD. 36,892 MKD.
Përfshirë TVSH
-21%

Sensor i lëvizjes Tesla

1,890 MKD. 2,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-27%

Sensor Tesla për dyer dhe dritare

1,690 MKD. 2,290 MKD.
Përfshirë TVSH
-7%
-3%

Sensor tymi iGET SECURITY EP14 për alarmin iGET SECURITY M5

3,290 MKD. 3,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-7%

Detektor magnetik iGET SECURITY P4v2, për dyer dhe dritare

1,490 MKD. 1,590 MKD.
Përfshirë TVSH
-2%
-2%

Detektor i xhamit Hikvision AX PRO, me mikrofon

6,990 MKD. 7,090 MKD.
Përfshirë TVSH

Detektor gazi SAFE 808

2,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%
-5%

Detektor tymi dhe zjarri Kidde 29HD-L

2,190 MKD. 2,290 MKD.
Përfshirë TVSH