1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Patona за ntb DELL XPS 13 6300mAh Li-pol 7.4V XPS 12

Батерија Patona за ntb DELL XPS 13 6300mAh Li-pol 7.4V XPS 12

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
146.07 €
137.95 €
со ДДВ Без ДДВ 116.91 €
Заштеди 8.12 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2465
Лансиран:
3. 3. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерија
Користено со:
Dell XPS 12, Dell XPS 13
Наменето за:
Лаптоп
Користи со брендови:
Дел
Број на пакувања:
1
Јас Рикарично:
По
Производител:
Патона
Капацитети [mAh]:
6 300
Напнатост [V]:
7,4
EAN:
4055655176750
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Patona за ntb DELL XPS 13 6300mAh Li-pol 7.4V XPS 12
137.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ