1 / 1
Foto e Bateri Patona për laptop HP ProBook 8460p, 4400mAh Li-lon, 10.8V

Bateri Patona për laptop HP ProBook 8460p, 4400mAh Li-lon, 10.8V

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
64.68 €
58.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 49.32 €
Ju kurseni 6.48 €
-10%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Modeli i baterisë Patona përmban qeliza të kualitetit të lartë, si dhe është e përshtatshme si bateri origjinale QK642AA dhe K643AA. Kapaciteti i baterisë është 10.8V, 4400 mAh. Përkrahë këto lloje të laptopëve HP: EliteBook 8460p, 8460 watts, 8470p and 8560p; ProBook 6360b, 6460b, 6465b, 6560b dhe 6565b.
Kodi i prodhuesit:
PT2345
Lansuar:
31 Mars 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Litium-Ion (Li-ion)
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 8460p, EliteBook 8460w, EliteBook 8470p, EliteBook 8560p, ProBook 6360b, ProBook 6460b, ProBook 6465b, ProBook 6560b, ProBook 6565b
Prodhuesi:
Patona
Ngjyra:
Zezë
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Voltazh [V]:
10,8
EAN:
4055655112543
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për laptop HP ProBook 8460p, 4400mAh Li-lon, 10.8V
58.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo