1 / 4
Продадено
Слика на Bateri Patona për laptop Paton HP ProBook 4320s, 4400 mAh
Слика на Bateri Patona për laptop Paton HP ProBook 4320s, 4400 mAh
Слика на Bateri Patona për laptop Paton HP ProBook 4320s, 4400 mAh
Слика на Bateri Patona për laptop Paton HP ProBook 4320s, 4400 mAh

Bateri Patona për laptop Paton HP ProBook 4320s, 4400 mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.74 €
61.49 €
со ДДВ Без ДДВ 52.11 €
Заштеди 3.24 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Patona ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 4400 mAh dhe tension 10.8 V. Janë të projektuara për modelet HP Probook. Bateritë në fjalë janë produkte të cilësisë së lartë dhe disa pjesë të tyre janë të prodhuara nga LG dhe Samsung. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat!

Посветен на серијата лаптопи HP:
Compaq 320, Compaq 321, Compaq 325, Compaq 326, Compaq 420, Compaq 421, Compaq 620, Compaq 621, HP 420, HP 425, HP 620, HP 625, ProBook 4320s, ProBook 4321s, ProBook 4325s, ProBook 4326s, ProBook 4420s , ProBook 4421s, ProBook 4425s, ProBook 4520s, ProBook 4525s
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Капацитети [mAh]:
4 400
Код на производителот:
PT2168
Код:
PT2168
Лансиран:
24 април 2013 година, 24. 4. 2013
Тип на батерија:
Јон-литиум (јон-ли), Вид:
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Производител:
Патона, Патона
Дизајниран за лаптопи од серијата HP::
Compaq 320, Compaq 321, Compaq 325, Compaq 326, Compaq 420, Compaq 421, Compaq 620, Compaq 621, HP 420, HP 425, HP 620, HP 625, ProBook 4320s, ProBook 4321s, ProBook 4325s, ProBook 4326s, ProBook 4420s, ProBook 4421s, ProBook 4425s, ProBook 4520s, ProBook 4525s
Напнатост [V]::
Напнатост [V]:
Ја заменува оригиналната батерија::
587706-751, 587706-761, 593572-001, BE350AA, BQ350AA, HSTNN-CB1A, HSTNN-CBOX, HSTNN-DB1A, HSTNN-I85C-3, HSTNN-I85C-4, HSTNN-I85C-5, HSTNN-I86C, HSTNN-I86C-3, HSTNN-I86C-4, HSTNN-I86C-5, HSTNN-IB1A, HSTNN-LB1A, HSTNN-LB1B587706-761, HSTNN-LB587706-121, HSTNN-Q78C, HSTNN-Q78C-3, HSTNN-Q78C-4, HSTNN-Q81C, HSTNN-Q81C-3, HSTNN-Q81C-4, HSTNN-UB1A, HSTNN-W79C, HSTNN-W79C-5, HSTNN-W79C-7, HSTNN-W80C, PH06
EAN:
4260226324878
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Bateri Patona për laptop Paton HP ProBook 4320s, 4400 mAh
61.49 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ