1 / 4
Продадено
Слика на Autophix OM123 Автоматска дијагностика
Слика на Autophix OM123 Автоматска дијагностика
Слика на Autophix OM123 Автоматска дијагностика
Слика на Autophix OM123 Автоматска дијагностика

Autophix OM123 Автоматска дијагностика

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
67.98 €
64.74 €
со ДДВ Без ДДВ 54.86 €
Заштеди 3.24 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
29. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
AXOM123
Дијагностички стандарди:
CAN, OBD II
Пеша г.:
260
Производител:
Автофикс
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6952847300659
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Autophix OM123 Автоматска дијагностика
64.74 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ