1 / 1
Foto e Antenë HELMER GPS për LK 506, 509

Antenë HELMER GPS për LK 506, 509

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,263 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me antenën e jashtme Helmer, ju lehtë dhe shpejt mund të përforconi sinjalin GPS të lokalizuesit tuaj Helmer LK 506 dhe Helmer LK 509. Karakteristikat kryesore: - Brezi i frekuencave: 1575 MHz; - Lidhësi SMA; - Fitimi: 28 dB.
Lansuar:
15. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
LOKHEL1029
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Helmer
Ueb-i i prodhuesit:
Helmer-europe.cz
EAN:
8595568486349
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë HELMER GPS për LK 506, 509
1,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo