Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-6%
-27%
-11%

Mbajtëse për monitor STELL SOS 2012, e zezë

4,890 MKD. 5,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-17%
48h Delivery

Mbajtëse për monitor STELL SOS 1820, e dyfishtë, e zezë

4,890 MKD. 5,890 MKD.
Përfshirë TVSH
-15%

Mbajtës për monitor STELL SOS 2021, i dyfishtë, i zi

8,090 MKD. 9,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-9%
-17%

Mbajtëse për monitor STELL SOS 1811, e zezë

3,990 MKD. 4,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%

Mbajtëse për monitor STELL SOS 1810, e zezë

2,590 MKD. 2,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-14%

Mbajtëse Dell për monitor MSA20, e zezë

12,390 MKD. 14,290 MKD.
Përfshirë TVSH
-21%

Mbajtës CONNECT IT TwinArm për 2 monitorë, i zi

5,290 MKD. 6,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%
-5%

Pastrues Hama, për TV, monitor TV, 200 ml, + leckë

590 MKD. 617 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%

Pastruese për pajisje elektronike - Napkins

490 MKD. 542 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%
-5%

Mbajtëse CONNECT IT TwinArm për 2 monitor, i zi

3,990 MKD. 4,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Mbajtëse CONNECT IT TwinArm për dy monitorë, e zezë

4,090 MKD. 4,316 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%
-10%

Kabllo vazhduese APC Essential SurgeArrest, 1,8m, e bardhë

1,990 MKD. 2,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-7%

Mbajtëse e trefishtë e monitorit Next Level Racing

24,390 MKD. 26,190 MKD.
Përfshirë TVSH

Ndërprerës Gembird HDMI, 3:1

1,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%

HDMI switch PremiumCord 5:1, me telekomandë dhe karikues

2,290 MKD. 2,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Kabllo vazhduese SurgeStrip Belkin, 2m

1,890 MKD. 1,990 MKD.
Përfshirë TVSH