Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-10%

Përshtatës kasetë CONNECT IT AUX, 3.5 mm jack, i zi

990 MKD. 1,090 MKD.
Përfshirë TVSH

Bluetooth dhe WiFi Tunai Wand

5,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-45%

Përshtatës HAMA për radio klasike të veturës

990 MKD. 1,790 MKD.
Përfshirë TVSH