Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Dëgjuese Apple AirPods (2021), të bardha + kuti karikimi wireless
Foto e Dëgjuese Apple AirPods (2021), të bardha + kuti karikimi wireless
Foto e Dëgjuese Apple AirPods (2021), të bardha + kuti karikimi wireless
Foto e Dëgjuese Apple AirPods (2021), të bardha + kuti karikimi wireless
Foto e Dëgjuese Apple AirPods (2021), të bardha + kuti karikimi wireless
Foto e Dëgjuese Apple AirPods (2021), të bardha + kuti karikimi wireless

Dëgjuese Apple AirPods (2021), të bardha + kuti karikimi wireless

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
15,501 MKD.
17,109 MKD.
-10%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Nëse jeni një adhurues i vërtetë i muzikës, duhet të keni dëgjueset Apple AirPods (2021) me kuti karikimi wireless. Ato përmbushin kërkesat më të vështira dhe sigurojnë një ndërtim të qëndrueshëm të mbizotëruar nga teknologjitë për tingull të përsosur. Dëgjueset janë të pajisura me teknologji aktive të anulimit të zhurmës së ambientit. Mikrofoni në pjesën e jashtme të tyre shtyp tingujt e ambientit, por efikasiteti i përsosur sigurohet nga mikrofoni i dytë, i cili ndodhet brenda secilës dëgjuese dhe siguron shtypjen e tingujve të padëshiruar nga brenda veshit. Kombinuar me teknologjinë përshtatëse të barazimit, e cila vazhdimisht e përshtat zërin në formën e veshit, mund të shijoni përvojën më të pastër muzikore me zero ndërhyrje. Apple AirPods (2021) do t'ju mahnisin plotësisht me tingullin rrethues që ju rrethon nga të gjitha anët. Falë teknologjisë së pozicionimit dinamik të tyre, dëgjueset sigurojnë shpërndarjen e saktë të secilit tingull nga drejtimi i duhur, në mënyrë që tingulli i përgjithshëm që rezulton të jetë sa më i mirë. Një lidhje e qëndrueshme dhe e shpejtë sigurohet nga teknologjia Bluetooth 5.0, e cila lidh dëgjueset menjëherë pas afrimit me iPhone. Përveç kësaj, herën e parë që lidheni, dëgjueset çiftohen me të gjitha pajisjet në llogarinë tuaj iCloud, duke ju lejuar t'i përgjigjeni një thirrjeje në iPhone, për shembull, pa pasur nevojë të kaloni manualisht, edhe nëse jeni duke dëgjuar muzikë në një tjetër pajisje Apple. Keni frikë se mos humbisni Apple Apple AirPods (2021)? Mos u shqetësoni, dëgjueset kanë një funksion njoftimi nëse dalin nga diapazoni i Bluetooth-it, dhe nëse kjo ndodh, mund t’i gjeni lehtësisht duke kërkuar pranë. Ose mund të luani një tingull në to për t'i gjetur më shpejt. Funksioni i bazës së dëgjueseve në shtëpi është një kuti elegante e karikimit. Jo vetëm që i siguron AirPods tuaj ruajtje të sigurt, por gjithashtu shërben si burim energjie dhe rimbush në mënyrë magnetike dëgjueset. Me kutinë e karikimit, mund të arrini deri në 30 orë dëgjim. Kutia vetë karikohet më pas duke përdorur një lidhës Lightning, por gjithashtu mbështet karikimin wireless (përmes valëve). Përmasat e dëgjueseve janë: 30.79 x 18.2 x 19.2 mm, pesha: 4.28 g. Pesha e kutisë së karikimit është 37.91 g.

Pa kabllo:
Po
Ngjyra:
Bardhë
Mbrojtje IPX:
IPX4
Ne ju rekomandojmë që ta rimerrni produktin në:
Servis Çek a.s.
Mikrofon:
Integruar
Lloji i dëgjueseve:
Pecky
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pajisje speciale:
Mbrojtëse karikuese
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Dëgjuese Apple AirPods (2021), të bardha + kuti karikimi wireless
15,501 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo