Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

Lexues i kartelës së memories Kingston
2,404 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%
Lexues i kartës së memories Gembird micro SD, USB
184 MKD. 198 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues i kartës Akasa AK-CR-11BK, i hirtë
3,425 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB
390 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%
Lexues i kartës së memories Akasa AK-CR-09BK, i hirtë
1,532 MKD. 1,614 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues karte Icy Box IB-869a
1,777 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14, i zi
1,942 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE
979 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%
Lexues i kartave të memories Transcend TS-RDF8W2, i bardhë
1,416 MKD. 1,482 MKD.
Përfshirë TVSH
USB Transcend TS-RDF5K
908 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%
-4%