1 / 1
Продадено
Слика на Заштитно стакло Forever за Honor 20 Lite

Заштитно стакло Forever за Honor 20 Lite

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 13.63 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Чест 20 Lite
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Чест
ЧАША:
Веќе
Код:
GSM045443
Производител:
Засекогаш
EAN:
5900495774842
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитно стакло Forever за Honor 20 Lite
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ