1 / 2
Продадено
Слика на Forever заштитно стакло за Samsung A8 2018
Слика на Forever заштитно стакло за Samsung A8 2018

Forever заштитно стакло за Samsung A8 2018

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 13.63 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GSM037203
Лансиран:
28. 9. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
слушалки
Производител:
Засекогаш
EAN:
5900495690142
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Forever заштитно стакло за Samsung A8 2018
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ