1 / 8
E shitur
Foto e Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0
Foto e Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0
Foto e Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0
Foto e Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0
Foto e Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0
Foto e Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0
Foto e Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0
Foto e Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0

Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
21.14 €
14.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.23 €
Ju kurseni 6.71 €
-32%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Lansuar:
8. 11. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 2.0
Klasa e portit dalës:
Klasa 4
Kodi:
UB400
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364099664
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Adapter USB TP-LINK UB400, bluetooth, v.4.0
14.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo