1 / 2
Продадено
Слика на Компјутер UPS-от AMC Smart, 3000VA LCD 230V (2700W) со SmartConnect
Слика на Компјутер UPS-от AMC Smart, 3000VA LCD 230V (2700W) со SmartConnect

Компјутер UPS-от AMC Smart, 3000VA LCD 230V (2700W) со SmartConnect

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,592.10 €
2,270.30 €
со ДДВ Без ДДВ 1,923.98 €
Заштеди 321.80 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SMT3000IC
Лансиран:
14. 9. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
Интерактивна линија
Димензии [мм]:
435 x 197 x 544
Тип на батерија:
Кула
Број на продажни места:
9
Време на полнење [h]:
3
Моќност [VA]:
3 000
Број на батерии:
1
Време на задржување на податоци - 50% [мин]:
17,2
Време на задржување на податоци - 100% [мин]:
5.1
ПОДОБНОСТ:
Сервер
Фаза (влез / излез):
1:1
Други карактеристики:
AVR, ЛЦД-екран, слот за картичка, SmartConnect
Производител:
APC
Веб-страница на производителот:
Apc.com
Пеша [кг]:
52.5
Боја:
ЦРНО
Моќност [W]:
3 333
EAN:
7313043373318
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Компјутер UPS-от AMC Smart, 3000VA LCD 230V (2700W) со SmartConnect
2,270.30 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ