1 / 8
Продадено
Слика на Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi
Слика на Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi
Слика на Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi
Слика на Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi
Слика на Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi
Слика на Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi
Слика на Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi
Слика на Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi

Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
261.44 €
243.56 €
со ДДВ Без ДДВ 206.41 €
Заштеди 17.87 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Број на делови:
1
Код:
GBE-Plus
Ширина mm:
155
Висина mm:
137
Дебелина мм:
155
Надворешен:
По
Зголемено зголемување на моќноста dBi:
35
Лансиран:
22. 1. 2021
Тежина g:
1000
Стапка на фреквенција [GHz]:
60
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
EAN:
810010075192
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ubiquiti GigaBeam Plus airMAX AC антенски систем, 35 dBi
243.56 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ