1 / 1
Продадено
Слика на Машина за сечење Zircon

Машина за сечење Zircon

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
13.61 €
11.22 €
со ДДВ Без ДДВ 9.51 €
Заштеди 2.39 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
8594163274283
Лансиран:
7 октомври 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Циркон
EAN:
8594163274283
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Машина за сечење Zircon
11.22 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ