1 / 2
E shitur
Foto e Konvertor TP-LINK MC100CM
Foto e Konvertor TP-LINK MC100CM

Konvertor TP-LINK MC100CM

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
53.33 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 45.20 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Konvertuesi i medias TP-LINK MC100CM bën konvertimin e menaxhimit në mes të medias optike 100Base-FX dhe 100Base-TX, dhe e kundërta. Është dizajnuar për përdorim me kabllo me fibra optike, me llojin e lidhësit SC dhe përputhet me IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX dhe 100Base-FX. Konvertuesi TP-LINK MC100CM përkrah specifikimin e përdorimeve me laser të gjatë (LX) në gjatësi valore 1310 nm, kurse për marrjen dhe dërgimin e të dhënave përkrah transferin përmes kabllove optike në distanca prej 2 km. Pajisja po ashtu përkrah portin MDI / MDI-X për TX si dhe treguesin LED në panelin e përparmë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shtrirja [km]:
2
Uebfaqja e prodhuesit:
tp-link.com
Gjatësia valore - Tx/Rx [nm]:
1310
Data e lansimit:
14 Janar 2014
Për llojin e kabllos:
Multi Mode
Shpejtësia e transferimit:
10/100 Mbps
Konektor:
SC (2)
Energjia:
Konektor DC
Për:
Výprodej srpen - Sítové prvky a sítová úložište
EAN:
6935364030391
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Konvertor TP-LINK MC100CM
53.33 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo