1 / 4
Foto e Switch TP-LINK LS1005G
Foto e Switch TP-LINK LS1005G
Foto e Switch TP-LINK LS1005G
Foto e Switch TP-LINK LS1005G

Switch TP-LINK LS1005G

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,890 MKD.
1,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,432 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Switch i fuqishëm me 5x porte 10 / 100/1000 Mbps RJ45, të cilat janë të pajisura me përshtatje automatike dhe mbështetje tani të nevojshme për Auto-MDI / MDIX. Pajisja është në një kasë të qëndrueshme. Është plotësisht plug and play, nuk kërkohet konfigurim. Switch mbështet teknologjitë e kursimit të energjisë.
Adresat MAC:
2000
Dizajni:
Desktop
Ekzekutimi:
Desktop
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
LS1005G
Kodi:
LS1005G
Konsumi [W]:
3.7, 3,7
Lansuar:
8. 1. 2020
Lloji i baterisë:
Desktop
Norma maksimale e baudit [Gbps]:
10
Numri i LAN 1000 Mbps:
5
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Prodhuesi:
TP-Link, TP-Link
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
10
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1000
Shpejtësitë e mbështetura [Mbps]:
1 000
Tabela e adresave MAC:
2 000
Thellësia [mm]:
72
Trashësia [mm]:
72
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364085469
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch TP-LINK LS1005G
1,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo