1 / 1
Foto e Router SMB TP-LINK TL-R480T +

Router SMB TP-LINK TL-R480T +

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
95.36 €
88.99 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 75.42 €
Ju kurseni 6.37 €
-7%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
01 gusht 2024 - 02 gusht 2024
Maqedoni, të tjera
02 gusht 2024 - 03 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
TP-LINK është kompani që merret me prodhimin e produkteve për internet, produkte këto që janë të kualitetit të lartë dhe ofrohen me një çmim të volitshëm. Router SMB TL-R480T + është modem për internet i cili përmban standardin WAN dhe ka tri porte tjera që mund të kryejnë funksione në WAN edhe në LAN. Routeri përmban po ashtu një port klasik LAN dhe i lejon qasjet në internet përmes IP-ve dinamike, IP-ve statike, PPPoE, L2TP, PPTP dhe kabllove BigPond. Routeri përmban edhe një server DHCP që përkrah distribucionin e IP-ve statike.
Kodi i prodhuesit:
TL-R480T+
Lansuar:
8 Mars 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve WAN:
1
Lloji i ruterit:
Ruter
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Numri i porteve RJ-45:
1
Menaxhimi:
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
EAN:
6935364040437
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Router SMB TP-LINK TL-R480T +
88.99 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo