1 / 4
Продадено
Слика на Паметен далечински управувач IMMAX NEO LITE Smart IR, WiFi
Слика на Паметен далечински управувач IMMAX NEO LITE Smart IR, WiFi
Слика на Паметен далечински управувач IMMAX NEO LITE Smart IR, WiFi
Слика на Паметен далечински управувач IMMAX NEO LITE Smart IR, WiFi

Паметен далечински управувач IMMAX NEO LITE Smart IR, WiFi

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.08 €
38.83 €
со ДДВ Без ДДВ 32.91 €
Заштеди 3.25 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Контроли / прекинувач
Код:
07124L
Производител:
IMMAX
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Паметен далечински управувач IMMAX NEO LITE Smart IR, WiFi
38.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ