1 / 1
Слика на Аларм Oregon Scientific RM368P

Аларм Oregon Scientific RM368P

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,059 MKD.

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Будилникот со часовник Орегон Научен RM368P ги прикажува времето и датумот. Нема потреба да го поставувате времето постојано, бидејќи тоа е контролирано од радио сигналот DCF-77. Два пати на будење. Будилник со популарна функција SNOOZE со повторено 8-минутно одложување. Можност за прикажување на време во формат од 12 и 24 часа во временската зона од - 23 до + 23 часа. Проекцијата на часот е црвена. Цевката на проекторот е лесно прилагодлива. Можност за ротирање на сликата за 180 °, за да можете да го гледате часот и на сид и на таванот. Будилникот се напојува со адаптер за наизменична струја и две парчиња батерии CR2032. Големина на будилник 142 x 100 x 18 mm. Бела боја.

Гаранција за производителот:
1 година
Аларм:
По
Радио часови:
По
Стапка на неуспех:
Непознато
Ширина [мм]:
142
Дебелина [mm]:
18
Пеша [g]:
110
Енергија:
Батерии, напојување...
Веб-страница на производителот:
oregonscientific.com
Датум на лансирање:
5 октомври 2016 година...
Доверливост:
100 %
EAN:
4891475046114
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Аларм Oregon Scientific RM368P
4,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ