1 / 1
E shitur
Foto e Lente Olympus M. ZUIKO DIGJITALE ED 12-45 mm f / 4.O PRO, e zezë

Lente Olympus M. ZUIKO DIGJITALE ED 12-45 mm f / 4.O PRO, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
931.38 €
850.86 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 721.07 €
Ju kurseni 80.52 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo lentë me performancë dhe me ndriçim të lartë është projektuar për modelin e fotografive portret. Ka fokus AF me shpejtësi të lartë që lejon të kapni çdo gjë në çast. Poashtu ka ndriçim 4ƒ për të fotografuar në kushte të dobëta ku blici i kamerës nuk mund të përdoret. Hapësira (aperture) mund të vendoset në 4ƒ dhe gjatësia e saj më e shkurtër e fokusimit është 0.12m. Kurse, gjatësia fokale e lentës është 45mm. Materiali i lentës është bërë nga një trup i qëndrueshëm metalik me një profil shumë të hollë. Nëse doni të përdorni filtra tjerë, atëherë, filtra me diametër 58mm mund të përdoren me këtë model. Poashtu, ka një shtresë të posaçme të mbështjellësit që redukton shkëlqimin dhe reflekset.
Lansuar:
10. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i lentës:
Me zmadhim
Për lloj të senzorëve:
Micro 4/3
Lloji i blicit:
Fikse
Bayonet:
Micro 4/3
Kodi:
V314090BW000
Ndriçimi ƒ:
4
Pesha g:
254
Gjatësia maksimale fokale mm:
45
Gjatësia minimale fokale mm:
12
Diametri i filterit mm:
58
Distanca e fokusit m:
0,12
Gjatësia e lentës objektivit mm:
70
Diametri i lentes mm:
63.4
Prodhuesi i lenteve :
Olympus
Prodhuesi:
Olympus
EAN:
4545350053031
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lente Olympus M. ZUIKO DIGJITALE ED 12-45 mm f / 4.O PRO, e zezë
850.86 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo