1 / 3
Foto e Kontrollues i dyfishtë Legrand Valena Life Netatmo, wireless, i bardhë
Foto e Kontrollues i dyfishtë Legrand Valena Life Netatmo, wireless, i bardhë
Foto e Kontrollues i dyfishtë Legrand Valena Life Netatmo, wireless, i bardhë

Kontrollues i dyfishtë Legrand Valena Life Netatmo, wireless, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,890 MKD.
5,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,907 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-2%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo njësi ofron mundësinë e komunikimit të kontrollit wireless përmes Zigbee 3.0. Seria është zhvilluar në bashkëpunim me Netatmo - Legrand dhe ka një varg dizajnesh: Valena Life, Valena Allure, Céliane dhe Plexo. Mund të instalohet në çfarëdo sipërfaqe duke përdorur kutinë e përfshirë të instalimit. Mund të kontrolloj mikromodule, switch, priza. Përfshin edhe baterinë. Aplikacioni për lidhje Home + Control është i disponueshëm për sistem iOs (9.0 dhe më të lartë) dhe Android (5.0 dhe më të lartë) si dhe kërkon krijimin e llogarisë së përdoruesit (email-it). Pas lidhjes aplikacioni mundëson kontrollin prej kudo në botë përmes cloud duke përfshirë krijimin e programeve kohore, kontrollim të konsumit me ndërfaqe grafike, menaxhim të përdoruesve. Mbështet kontrollet Google, Apple dhe Amazon përmes të cilat menaxhoni dritat, prizat, kabllot, roletat dhe ngrohjen.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Ngjyra:
Bardhë, Bardhë
Fokusi:
Ovladace/vypínac, Ovladace/vypínac
Besueshmëria:
100 %, 100 %
EAN:
3414971154315
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kontrollues i dyfishtë Legrand Valena Life Netatmo, wireless, i bardhë
5,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo