1 / 4
Foto e Modem TP-LINK M7200, LTE
Foto e Modem TP-LINK M7200, LTE
Foto e Modem TP-LINK M7200, LTE
Foto e Modem TP-LINK M7200, LTE

Modem TP-LINK M7200, LTE

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
97.10 €
90.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 76.79 €
Ju kurseni 6.48 €
-7%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
TP-LINK M7200 është router me mbështetje për 4G e cila ju ofron rrjet të shpejtë të internetit me konsistencë, performancë dhe qëndrueshmëri solide deri në 8 orë në saje të baterisë me kapacitet 2000 mAh. Aksesori funksionon nën frekuencat 2.4GHz nëpërmjet teknologjisë 802.11b / g / n që ju sjell shpejtësi deri në 300 Mbps, mund të rimbushet nëpërmjet portit microUSB dhe është e përshtatur për të gjitha sistemet operative kompjuterike dhe telefonike.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
M7200
Kodi:
M7200
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i pajisjes:
3G modem, 4G LTE modem
Lloji i ruterit / pajisjes:
3G modem, 4G LTE modem
Lloji i ruterit:
Modem 3G, Modem 4G, 3G modem, 4G LTE modem
Ndërfaqja:
Micro USB, WIFI
Prodhuesi:
TP-Link, TP-Link
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
Micro USB, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
6935364082505
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Modem TP-LINK M7200, LTE
90.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo