1 / 3
Слика на Глувче Marvo M115, црно
Слика на Глувче Marvo M115, црно
Слика на Глувче Marvo M115, црно

Глувче Marvo M115, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.71 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 12.23 €
Заштеди 4.87 €
-28%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Дизајниран за гејмери, без разлика на жанр. Опремен со оптички сензор со прилагодлива резолуција за екстремна точност. Ова е глувчето MARVO M115, кое ќе стане незаменлив придружник во вашиот гејмерски живот. Благодарение на неговиот ергономски дизајн, глувчето M115 е идеално без разлика како го држите. Гарантира совршена контрола дури и во најжешките моменти од играта. Покрај тоа, тој е опремен со странични копчиња за брза контрола на палецот. Благодарение на јасната апликација, имате единствена можност да го прилагодите глувчето. Поставете го нивото на чувствителност на DPI, на пример, и последно, но не и најмалку важно, можете да ги користите и поставките на системот за LED осветлување, имате избор од седум бои или позадинско осветлување со виножито. Со овој интелигентен и чувствителен глушец стекнувате предност пред секој противник. На пример, можете да ја поставите чувствителноста на DPI директно во неа. Димензии: 125 x 63 x 39 mm. Тежина: 85 g.
Програмирани копчиња::
Задно светло:
По
Ергономија:
За десничарите
Гаранција за производителот:
1 година
Должина на кабел [m]:
1,5
Тежина категорија:
Лесен (до 89 g)
Лансиран:
21. 3. 2022
Врски:
Врски:
Игра:
По
Интерфејс:
Интерфејс:
Максимална чувствителност [DPI]:
4000
Боја на задното светло::
Боја на задното светло:
Број на копчиња:
6
Цел::
игри
Производител:
Марво
Тркало:
Инженерство
Сензор за движење:
оптика
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6932391923467
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глувче Marvo M115, црно
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ