1 / 8
Слика на Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно
Слика на Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно
Слика на Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно
Слика на Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно
Слика на Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно
Слика на Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно
Слика на Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно
Слика на Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно

Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
61.59 €
59.96 €
со ДДВ Без ДДВ 57.11 €
Заштеди 1.62 €
-3%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
30 април 2024 - 01 мај 2024
Македонија, други
01 мај 2024 - 02 мај 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Број на монтирани ладилници:
1
Број на простори за течноста за ладење:
8
Џек::
Jack (за слушалки)
USB-A 3.2 Gen 1:
По
Број на порти USB-A 2.0:
Боја:
ЦРНО
Број на слотови за картички:
7
Ширина [мм]:
210
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот [mm]:
160
Висина [mm]:
450
Поддржани формати на матична плоча::
Поддржани формати на матична плоча:
Дебелина [mm]:
380
Максимална должина на картичката [mm]:
Максимална должина на картичката [mm]
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Специјална опрема:
Управување со кабли, ЛЕД контролер, Осветлување, Транспарентен страничен панел
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 "(3х), внатрешност 3,5" (3х)
Конектор:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (1x)...
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, поставено со копче на куќиштето
Поддршка за ладилник за вода:
120мм, 140мм, 240мм, 280мм
Големина на позиции за ладилници::
120mm, 140mm
Задно светло:
Да (ARGB)
Поладни слободни места:
Horní 2x120mm, Prední 3x120/140mm, PSU 2x120mm
Вклучен ладилник:
1x120mm ARGB
Слотови за течноста за ладење:
Horní 2x120mm, Prední 3x120/140mm, PSU 2x120mm, Zadní 1x120mm
Материјали:
Челик
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594192890706
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште 1stCool Sauron, ARGB, USB 3.0, црно
59.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ