1 / 1
Продадено
Слика на Гумена обвивка за конектор F

Гумена обвивка за конектор F

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PIPOE70011
Лансиран:
12 јуни 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
OEM
EAN:
8436018444550
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Гумена обвивка за конектор F
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ