1 / 14
Продадено
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
Слика на Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло

Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
110.33 €
105.45 €
со ДДВ Без ДДВ 100.43 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 1. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (2x)
Материјали:
Челик, пластика
Број на ладилни места:
6
Задно светло:
Po (RGB)
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 "(3-5x), внатрешност 3,5" (2x)
Синхронизација на RGB:
ASUS Aura Sync
Монтирани ладилници:
1x120mm RGB + 1x120mm
Код:
BFC-NVM-300-WWGKW-RP
Број на монтирани ладилници:
2
Пеша кг:
7+
Ширина mm:
206
Висина mm:
460
Дебелина мм:
437
Максимална должина на картичката mm:
340
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
160
Поддршка за ладилник за вода:
120мм, 140мм, 240мм, 280мм, 360мм
Производител:
BITFENIX
Веб-страница на производителот:
Bitfenix.com
Боја:
Бело
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, проширен ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
7
EAN:
4712883217180
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште BITFENIX Nova Mesh TG, бело темперирано стакло
105.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ