1 / 5
Слика на Компјутерски креативен звук Blaster Audigy FX звучна картичка
Слика на Компјутерски креативен звук Blaster Audigy FX звучна картичка
Слика на Компјутерски креативен звук Blaster Audigy FX звучна картичка
Слика на Компјутерски креативен звук Blaster Audigy FX звучна картичка
Слика на Компјутерски креативен звук Blaster Audigy FX звучна картичка

Компјутерски креативен звук Blaster Audigy FX звучна картичка

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
53.46 €
46.96 €
со ДДВ Без ДДВ 44.72 €
Заштеди 6.50 €
-13%

Само уште 9
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
25 април 2024 - 26 април 2024
Македонија, други
26 април 2024 - 27 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

5.1 звучна картичка со технологија SBX Pro Studio, апликација за контролен панел Sound Blaster Audigy Fx за лесно прилагодување на звукот, конвертор 24bit / 192kHz D / A, SNR 106 dB, засилувач за слушалки со импеданса од 600 оми, независни конектори за влез и микрофон.

Гаранција за производителот:
1 година
Конвертор на A / D и D / A [бит]:
24
Стандарден автобус за слот:
PCI Express x1
Максимална фреквенција на обработка на сигналот [KHz]:
192
Процент на сигнал / звук [dB / A]::
106
Веб-страница на производителот:
creative.com
Максимална конфигурација на звучникот:
5,1
EAN:
5390660184635
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Компјутерски креативен звук Blaster Audigy FX звучна картичка
46.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ