1 / 1
Foto e Kartelë e memories Kingston Micro SDHC Canvas Select 32GB 100MB / s UHS-I

Kartelë e memories Kingston Micro SDHC Canvas Select 32GB 100MB / s UHS-I

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8.11 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky model i kartelës së memories Kingston SDHC Class 10 UHS-I jep një performancë të fuqishme, shpejtësi, qëndrueshmëri dhe kapacitet 32 GB. Ai përputhet me standardet e klasës 10 dhe UHS-I, duke siguruar një shkallë të mjaftueshme transferimi deri në 100 MB / s kur lexohet. Optimizuar për përdorim në pajisjet Android. Kartela është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe dridhjeve.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Rezistenca ndaj ujit:
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Klasa e videos:
V10
Kapaciteti GB:
32
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
740617298857
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartelë e memories Kingston Micro SDHC Canvas Select 32GB 100MB / s UHS-I
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo