1 / 1
Продадено
Слика на Fujifilm INSTAX mini FILM 5x10

Fujifilm INSTAX mini FILM 5x10

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.83 €
61.58 €
со ДДВ Без ДДВ 52.19 €
Заштеди 3.25 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
503550
Лансиран:
4. 2. 2021
Производител:
Фуџифилм
Vendi i prodhimit:
Japan
EAN:
5036321125349
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fujifilm INSTAX mini FILM 5x10
61.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ