1 / 1
Foto e Detektor sigurie iGET SECURITY P2

Detektor sigurie iGET SECURITY P2

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,890 MKD.
1,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,517 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
iGET SECURITY P2 është detektor me kabllo i cili detekton lëvizjet përmes senzorit pasiv infrared (PIR), e që është i projektuar kryesisht për seritë e alarmeve iGET SECURITY. PIR detektor alarmet janë të përputhshme me brendet tjera dhe është i projektuar në të vendoset në gjitha dhomat që ju doni të kontrolloni.
Kodi i prodhuesit:
P2
Lansuar:
14 Gusht 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Detektor dhe senzor
Protokol:
Sipas dëshirës
Prodhuesi:
IGET
EAN:
6901628377038
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Detektor sigurie iGET SECURITY P2
1,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo