1 / 4
Продадено
Слика на Безжичен switch на батерија AQARA Mini - ZigBee
Слика на Безжичен switch на батерија AQARA Mini - ZigBee
Слика на Безжичен switch на батерија AQARA Mini - ZigBee
Слика на Безжичен switch на батерија AQARA Mini - ZigBee

Безжичен switch на батерија AQARA Mini - ZigBee

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.83 €
35.58 €
со ДДВ Без ДДВ 30.16 €
Заштеди 3.25 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Контролер / прекинувач
Протокол:
Зигби
Код:
WXKG11LM
Производител:
Акара
Веб-страница на производителот:
Aqara.com
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Безжичен switch на батерија AQARA Mini - ZigBee
35.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ