1 / 1
Слика на Evolveo Sonix безжичен детектор за нивото на водата за аларм GSM

Evolveo Sonix безжичен детектор за нивото на водата за аларм GSM

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Меѓу другото, Evolve е активен на пазарот за безбедносна технологија и издаде специјален детектор за нивото на водата за неговиот компактен безжичен аларм за безбедност GSM. Овој детектор едноставно се спарува со безбедносната единица Evolve Sonic и потоа испраќа сигнал до контролната единица преку безжичен пренос кога нивото на водата ќе го достигне поставеното ниво.

Гаранција за производителот:
1 година
Датум на лансирање:
10 мај 2011 година...
Фокус:
Детектори и сензори, Сензор за вода, Безбедносни системи...
EAN:
8594161332497
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Evolveo Sonix безжичен детектор за нивото на водата за аларм GSM
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ