1 / 1
Foto e Antenë Maxlink, omnidireksional, 5dBi, 2.4-5.8GHz, RSMA

Antenë Maxlink, omnidireksional, 5dBi, 2.4-5.8GHz, RSMA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.53 €
17.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.97 €
Ju kurseni 4.86 €
-22%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Antena Maxlink është një antenë e brendshme, që vepron me frekuencë 2.4GHz dhe 5 GHz. Ka rritje të fuqisë (power gain) 5 dBi. Ka dy konektorë RSMA. Përbëhet nga materiali plastik me qëndrueshmëri ndaj dritës UV. Përmasat e saj janë 159 x 13 x 13 mm. Peshon 0.1 kg.
Lansuar:
25. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
02-VS-MDB05
Brendshëm:
Pesha g:
100
Shtrirja e frekuencës GHz:
2.4, 5
Rritja e fuqisë power gain dBi:
5
Prodhuesi:
MaxLink
EAN:
283737
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë Maxlink, omnidireksional, 5dBi, 2.4-5.8GHz, RSMA
17.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo