1 / 5
Foto e Zgjerues rrjeti Tenda A9
Foto e Zgjerues rrjeti Tenda A9
Foto e Zgjerues rrjeti Tenda A9
Foto e Zgjerues rrjeti Tenda A9
Foto e Zgjerues rrjeti Tenda A9

Zgjerues rrjeti Tenda A9

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,690 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Tenda A9 është një zgjerues rrjeti, i cili përdoret për përforcimin e WiFi-së tuaj deri 300Mbps nëpër shtëpi të mëdha (150 m2). Ofron dy antena të jashtme 3 dBi dhe shpejtësi prej 300Mb/s i cili mund të mbulojë më shumë se një router i thjeshtë. Gjithashtu është i vogël në madhësi dhe përshtatet në çdo ambient. Përmban WPS për lidhje më të shpejtë dhe përkrah WEP/WPA/WPA2. Dimensionet e tij janë 11 x 56 x 47 mm dhe peshon 0.2 kg.

Kodi i prodhuesit:
A9
Lansuar:
26 Janar 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Wi-Fi
Pesha [g]:
200
Gjerësia [mm]:
56
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Lloji i ruterit:
Shprëndarës rrjeti (repeater)
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 3 dBi
Shpëndarës:
Prodhuesi:
Tenda
Lartësia [mm]:
111
Trashësia [mm]:
47
Lloji i antenës:
Fikse
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6932849427332
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Zgjerues rrjeti Tenda A9
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo