1 / 6
Foto e Zgjerues rrjeti D-Link DAP-X1860
Foto e Zgjerues rrjeti D-Link DAP-X1860
Foto e Zgjerues rrjeti D-Link DAP-X1860
Foto e Zgjerues rrjeti D-Link DAP-X1860
Foto e Zgjerues rrjeti D-Link DAP-X1860
Foto e Zgjerues rrjeti D-Link DAP-X1860

Zgjerues rrjeti D-Link DAP-X1860

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,890 MKD.
3,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,042 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-8%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Zgjeroni Wi-Fi në cepat më të largëta të shtëpisë dhe kopshtit tuaj në mënyrë që të përjetoni me të vërtetë Wi-Fi të gjeneratës së ardhshme në maksimum. Shikoni, luani dhe ecni më shpejt se kurrë më parë - me mbulim në të gjithë shtëpinë. Shijoni, për shembull, lojëra, transmetim dhe shfletim me gjerësi brezi të dyfishtë, modulim 1024 - QAM dhe 4 transmetime të njëkohshme që rrisin shpejtësinë deri në 1.8 Gbps. DAP-X1860 është një zgjerues wireless i lëvizshëm që shpejton rrjetin tuaj Wi-Fi me Wi-Fi më të fundit 6. Konfigurimi i thjeshtë me prekjen e një butoni dhe një tregues vizual të sinjalit Wi-Fi ju ndihmojnë të gjeni vendin optimal në shtëpinë tuaj për të shijuar Wi-Fi-Fi-6 me shpejtësi të lartë në të gjitha pajisjet tuaja të lidhura. DAP-X1860 ju lejon të zgjeroni rrjetin tuaj Wi-Fi në një pabesueshme 185 m2 dhe arrin shpejtësi të gjeneratës tjetër Wi-Fi 6 deri në 1.8 Gbps, praktikisht në çdo cep të shtëpisë tuaj. Teknologjitë OFDMA dhe MU-MIMO sigurojnë që gjerësia e brezit të përdoret në mënyrë efikase dhe që secila prej pajisjeve tuaja të arrijë lidhjen më të shpejtë të mundshme të Internetit. Lidhni DAP-X1860 me një router të pajtueshëm D-Link Wi-Fi Mesh dhe krijoni një rrjet Mesh për të gjithë shtëpinë tuaj. Plus, me mbështetjen Wi-Fi EasyMesh dhe 802.11k / v për roaming me rrjetë inteligjente, mund ta përdorni me një zgjedhje edhe më të gjerë të routerëve dhe zgjatuesve të pajtueshëm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Wi-Fi
Numri i porteve RJ-45:
1
Menaxhimi:
Mbështet WMN:
Numri i pjesëve:
1
Kodi:
DAP-X1860
Repeater:
Gjerësia mm:
60
Lartësia mm:
165
Trashësia mm:
75
Numri i porteve HUB Switch:
1
Standardet WLAN Wifi:
802.11ac, 802.11ax, 802.11n
Besueshmëria:
100 %
Shtrirja e frekuencës GHz:
2.4, 5
Shpejtësia e transferimeve WLAN WiFi MBs:
1200 + 574
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
1000
Lansuar:
30. 3. 2021
Hmotnost g:
293
Prodhuesi:
D-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
Lloji i antenës:
E integruar
EAN:
790069457708
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Zgjerues rrjeti D-Link DAP-X1860
3,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo